Hashimoto i guz izoechogenny w wyniku USG

Witam, mam 25lat,od ponad 10 lat choruję na Hashimoto i przyjmuję Euthyrox. Ostatnie USG wykazało "guz izoechogenny z hypoechogenną otoczką halo wielkości 10x9x7mm, z wtórnymi zmianami degeneracyjnymi w postaci przestrzeni płynowych". TSH=2,89, FT3 4,26 FT4=18,30, anty TPO 356. Dodatkowo stale powiększone węzły chłonne, poniżej normy: RBC, HCT, LYM, trójglicerydy. Powyżej normy PDW, NEUT (67,5%). Mój endokrynolog mówi, że to nic poważnego. Czy rzeczywiście nie ma się czym martwić?

Skoro tak twierdzi endokrynolog prowadzący to nie ma powodu do niepokoju. Guzek rzeczywiście w badaniu USG ma łagodne cechy. Ewentualnie do rozważenia wykonanie biopsji cienkoigłowej zmiany. O tym jednak musi zadecydować endokrynolog prowadzący.