Hashimoto i niedoczynność tarczycy oraz nadmierna potliwość w nocy

Mam33lata.Od 4 lat choruję na hashimoto niedoczynność tarczycy przyjmuję euthyroxN75.Od jakiegoś czasu zauważyłam że jak budzę sie rano jestem cała mokra.Czasem sie zdarza że w ciagu dnia jest mi gorąco.Miesiac temu robiłam podstawowe badania i wyszły ok Morfologia mocz Crp Ob.Tsh Ft3 i Ft4 też wyszły prawidłowo.Konsultowalam wyniki z lekarzem.Schudłam ok 7 kg i ta waga sie utrzymuje czesto tez nie mam apetytu.Jestem osobą nerwową martwi mnie to ze budze sie mokra wymyślam sobie raka

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczności i rodzaj dalszej diagnostyki.