Helicobacter a nawracające biegunki

DZien dobry , mam powazny problem , od dwoch lat mam nawracajace biegunki we wrzesniu tego roku wykonalam gastroskopie i kolonoskopie , wykryto u mnie helikobakter i otrzymalam antybiotyk , dzisiiaj zrobilam test na te bakterie i wyszla ujemna, jednak nadal sie zle czuje ,chociaz biegunki ustapily.Niepokojece jest to ze czesto miewam zgage i wzdety brzuch . Nadmienie ze do tej pory bylam na diecie gdy tylko zjem cos ciezkostrawnego natychmiast sie zle czuje .Jadam tylko pokarmy gotowane

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w celu pełnej interpretacji potrzebne jest wykonanie pełnego badania lekarskiego razem z panelem badań laboratoryjnych. Może to być związane z pęcherzykiem żółciowym czy też przewlekłym stanem zapalnym w obrębie żołądka. Proszę się udać do lekarza gastroenterologa. Pozdrawiam.