Hematokryt, neutrocyty i limfocyty poza normą u rocznej córki

Witam. Zrobiłam kontrolnie rocznej córce badania krwi (morfologia) rozmaz krwi obwodowej. Wszystkie parametry są w normie poza trzema. Mianowicie: hematokryt 36,9 % (zakres ref. 37,0-47,0) ; Neutrocyty podzielone 23% (zakres ref. 40-70) ; Limfocyty w krwi obwodowej 67% (zakres ref. 20-45). Córka nie chorowała ostatnio, nie miała żadnych planowych szczepień, jedynie wyszedł jej nowy ząb. Czy te trzy odchylenia od normy są powodem do niepokoju?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, być może normy laboratorium podało dł osób dorosłych. Proszę wykonać badanie w laboratorium przystosowanym do badania dzieci. Pozdrawiam