Mężczyzna , 24 lata Chyba umieram. Dzisiaj 3 razy sikalem mocno różowym moczem. Od pewnego czasu mam bóle głowy rozmazany obraz ciągnie mnie na wymioty. 5 dni brzuchu działo się coś dziwnego tak jakby bym cały czas był głodny. Wziąłem dziś rano proprananol ketanol i nolpaza popiołem to woda z mięta, kiedy wróciłem do domu chciałem nasikac do kubeczka ale mocz juz była ciemno pomarańczowa. Proszę o jakieś odpowiedzi co to wiem ze mam iść do lekarza jak najszybciej pewnie.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Tomografia komputerowaTomografia komputerowa jest badaniem radiologicznym pozwalającym na uzyskanie obrazów badanych struktur. Jest badaniem, które wykorzystuje promienie rentgena. Pozwala uzyskać wyraźne i szczegółowe zdjęcia narządów oraz kości.
  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: