Hemoroidy 2-stopnia a czopek do krioterapii

Witam, wykryto u mnie hemoroidy 2 stopnia, miałem poddac się zabiegowi lecz musiałem wyjechac za granice. chcac nie chcac przyjmuje tabletki i smaruję mascią obrzęk sie nie zmniejsza tak jak by nic na niego nie działało, po dzisiejszej wyzycie w toalecie zauwazyłem troszke krwi na papierze przy podcieraniu i dwa paski na stolcu krew jasno czerwona. I stad moje pytanie co zrobić?? mam czopek do krioterapii tylko nie wiem czy lepiej wygrzewac czy chłodzić hemoroida. Co mam zrobic zeby sie polepszy

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykonanie zabiegu podwiazania hemoroidów specjalnymi gumkami. Zabieg taki wykonuje chirurg, jest on bezpieczny i ma dużą skutecznosć.