Hemoroidy a usunięcie metodą DGHAL

Wiatm, mam hemoroidy 2 na 3 stopien i chce je usunac metoda DGHAL, czy metoda ta jest bezpieczna w sensie powiklan i czy daje dobre skutki? Dziękuje za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Odpowiadając na Pani/Pana pytania: Skuteczność zabiegu wynosi ponad 90% (po jednorazowym wykonaniu) w pięcioletnim okresie obserwacji. Ryzyko powikłań jest bardzo niskie i wynosi poniżej 0,1%.