hemoroidy i krew przy oddawaniu stolca

Dobry Wieczór od pewnego czasu się zmagam hemoroidami przy oddawaniu stolca pojawia się krew! po zastosowaniu czopów UniGel Procto 5 dni ,Po nich dalej się pojawia krew ! Pytanie do Państwa jest takie ,czy po tabletkach Veno33 Complex zmniejszy sie krwawienie i wyleczy z czasem??????? Czy Veno33 Complex jest na takie sprawy które mi dolegają ?????? proszę o odpowiedz z góry dziękuje

Witam
Szanowny Panie. Proszę udać się do lekarza chirurga lub proktologa, który przede wszystkim PANA zbada, a nie leczyć się sam. Być może na żylakach odbytu jest owrzodzenie i dlatego pojawia się krwawienie. Veno 33 może oczywiście pomóc w dużych dawkach w tym przypadku.

Z poważaniem
Dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurgii ogólnej
specjalista chirurgii onkologicznej