Hemoroidy po porodzie u 27-latki

Witam panstwa mam 28 lat I 3 miesiace temu urodzilam drugie dziecko, porod naturalny trwal 1,5 godz. Wszystko bylo wporzadku po 6 tyg. od porodu bylam u ginekologa ktory tez niezauwazyl niczego niepokojacego. Od wczoraj zauwazylam ze w okolicy odbytu mam jakies dwa guzki ktore sa nieprzyjemne I troche bola i niezauwazylam zadnej krwi.Troszke czytalam na ten temat I chyba to sa hemoroidy. Nigdy niespodkalam sie ztakim czyms. Co moge zastosowac? Do jakiego lekarza powinnam sie udac?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym momencie warto zastosować maść np. Prokohemolan.