Hemoroidy po zastosowaniu maści na kość ogonową

dzien dobry , pojawily sie u mnie hemoroidy po dwu dniowym zastosowaniu masci w zdluż kosci ogonowej pojawila sie mocno czerwona kreska czy to normalne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się opisanej zmiany zdecydowanie nie jest naturalnym objawem. Być może jest to wynik nadwrażliwości na lek. Sugeruję ocenę specjalisty, który zalecił leczenie.