Hemoroidy, przebarwienia na mosznie i plamy na ramieniu u 22-latka

Byłem z tym już wiele razy u lekrza, zaczęło się od "jasnego osadu" na odbycie, po wizycie lekarz stwierdził hemoroidy, smaruję codziennie maścią. Potem n mosznie zaobserwowałem czerwone przebarwieni, na których po pewnym czasie zaczęła łuszczyć się skóra i pękać, lekarz przepisał clotrimazolum, maść nie pomagała, ostatecznie przepisano pimafocort, przeszły plamy, po 3 tygodniach, jak odstawiłem maśc wszystko wróciło, dodatkowo znalazłem dwie szorstkie plamy na ramieniu, jak to wyleczyć? pomocy

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji wskazany jest kontakt z dermatologiem / wenerologiem - należy wykluczyć możliwość choroby wenerycznej.