Hidrocystoma po wycinku małej zmiany na wędzidełku

Witam serdecznie, od ponad roku staram się dowiedzieć bezskutecznie jak wyleczyć mój problem, mianowicie na moim napletku pojawiają się czerwone plamki w różnych miejscach w zaleznosci od dnia, badania nie wykryły żadnego wirusa ani grzybicy. Jedyna diagnoza do Hidrocystoma po wycinku małej zmiany na wędzidełku co dziwi każdego Specjaliste. Proszę mi powiedzieć czy jest w stanie mi Pan pomóc? Licze na Pana. Pozdrawiam Mariusz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Sądzę że konieczne jest powtórzenie badania. Po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie postępowanie.