Higiena USG dopochwowego

Czy na urzadzeniu[na glowicy) ktorym wykonuje sie usg dopochwowe widac zalozona prezewatywe? bylam dzisiaj na tym badaniu,i nie stety nie widzialam aby lekarz ja zakladal.Żucilam pozniej okiem na ta raczke noi nie wiem.Teraz sie martwie ze jej nie bylo,albo wlasnie byla tylko jej nie zauwarzylam.Czy te prezerwtywy sa takie przylegajace i nie widoczne? Prosze o szybka odp. Pozdrawiam

Prezerwatywa jest widoczna wyraźnie więc mało prawdopodobne by pani tego nie zauważyła. Z drugiej strony nie wierze żeby lekarz robił USG bez prezerwatywy lub rękawiczki nałożonej na głowice.