Hiperpigmentacja miejscowa na twarzy po TCA 15%

czy przebarwienia tj.hiperpigmentacja miejscowa na twarzy po TCA 15% jest w stanie się calkowicie cofnać? jakie są prognozy? czego uzywac,aby ten proces przyspieszyc? dziękuję za pomoc.

Możliwe, iż przebarwienia z czasem wyblakną, jednak ten proces może trwać miesiące. Proszę pamiętać o codziennej ochronie wysokimi filtrami. Gdyby hiperpigmentacja nie ustąpiła, proponuję serię zabiegów z użyciem lasera Q-switch.

Dzień dobry,

Na tę chwilę musi Pani przede wszystkim pamiętać o stosowaniu kremów z wysokim filtrem, by pod wpływem Słońca nie doszło do pogorszenia stanu skóry. Jeśli wraz z upływem czasu powstałe zmiany nie ustąpią, można rozważyć zabiegi laserem (Gemini lub Q-switch).

Pozdrawiam