Hiperprolaktynemia i osłabienie po posiłkach

dzień dobry. Mam pytanie. W mojej rodzinie od "zawsze ' szalała cukrzyca, niestety,utajona najczęściej. Mam 38 lat. Nie piję zbyt dużo, nie siusiam często, raz miałam cukier na czczo 54. Potem- norma. Cierpię też na hiperprolaktynemie. ( Bez gruczolaków) - bardzo wysoki poziom tego hormonu ( 790) Jak tylko coś zjem- po pół godzinie robię się nagle wyczerpana. To nawet nie senność, lecz kompletny brak sił. Chudnę, pękają mi naczynia.Trudno pobrać krew, żyły są jak puste. jestem zrozpaczona.cdn.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto przeprowadzić diagnostykę cukrzycy. Nie można wykluczyć zaburzeń hormonalnych jako przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.