Hipogonadyzm hipergonadotropowy

Witam. Mam 18 lat i stwierdzony hipogonadyzm hipergonadotropowy. Przyjmuję leki Femoston na wywołanie miesiączki. Dostałam miesiączkę jak zawsze,mniej więcej w tym samym czasie,ale teraz utrzymuje się ona już 10 dni i nie jest to normalna miesiączka, tylko duże brunatne skrzepy krwi. Nie wiem co z tym zrobić. Proszę o pomoc. Karolina

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się do swojego ginekologa.

Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u swojego ginekologa. Bez zbadania nie jestem nic więcej w stanie doradzić.

Pozdrawiam.