Hipokaliemia u 31-latki

Witam serdecznie.Moja córka ma 31 lat,od pół roku walczy z hipokaliemią.Potas we krwi utrzymuje się na poziomie 3,7,-3,8.Mimo wszystkich objawów hipokaliemii lekarze wmawiają jej nerwicę nie szukając przyczyny.Ma wysokopotasową dietę,a mimo to nie może uzupełnić potasu.Dzisiaj odebrała nowe wyniki;potas 3,8 i sód dolna granica,Ph krwi 7,6.Proszę o pomoc,bo nasi lakarze widać ignorują makroelementy i ich roli w org.a najlepsza diagnoza to nerwica.Proszę o pomoc i dziękuję

Piotr Pilarski

Sugeruje udać się do innego lekarza. Najlepiej w większym mieście.

Pozdrawiam.