Hirsutyzm, niedoczynność tarczycy a kołatanie serca

Witam. Mam niedoczynność tarczycy od wielu lat.Biorę Euthyrox i TSH jest w normie. Jednak od dłuższego czasu się źle czuję..kołatania serca ( np. przy kładz. się spać-ciężki oddech), kręcenie w głowie w ciągu dnia; wieczorem gdy ciemno zaburz. równowagi.Niegdyś w ogóle nie znałam tego uczucia... Niedawno zrobiłam wyniki morfologia,TSH,FT3, FT4 i Prolatynę. TSH,FT3 w normie a FT4>1,7 i prolaktyna 40,43 (norma do 25). Dodatkowo wydaje mi się, że mam także hirsutyzm:/ Więcej się nie zmieści..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani,Pani wyniki wymagają konsultacji endokrynologicznej i pełnej oceny hormonalnej. Proszę udać się do ginekologa endokrynologa. Pozdrawiam.