Histerie i płaczliwość po pierwszym szczepieniu

Witam, jestem mamą 5,5 miesięcznego malucha - od około 3 miesięcy, zaraziło pierwszym szczepieniu maluch stał się nerwowy i przeżywamy koszmary związane ze snem, ciągłe wybudzanie się z płaczem, histerie przed zaśnięciem (bez względu na porę dnia), malec śpi strasznie płytko (wcześniej bezproblemowo usypiał nawet jak grał telewizor), teraz wszystko go wybudza. Co zrobić, bo już nie dajemy rady.

Witam. Proszę skonsultować się z pediatrą który przeprowadzi bezpośrednie badanie dziecka i wykluczy somatyczne przyczyny jego złego samopoczucia.