Histeroskopia polipa endometrialnego u 44-letniej kobiety

Mam 44lata,4 lutego mialam robiona histeroskopie polipa endometrialnego i resekcje endometrium ze wzgledu na obfite miesiaczki. Krwawienie po zabiegu trwalo prawie 2 tygodnie,bylam do kontroli i lekarz powiedzial ze jest dobrze. Miesiaczke dostalam 19 lutego obfita a nastepna 16 marca bardzo obfita ze skrzepami lekarz mnie znowu uspokoil ze jest wszystko dobrze. Dostalam antybiotyk i exacyl. od wczoraj mnie pobolewa brzuch znowu na okres. Czy to jest wszysko normalne.Trace zaufanie do lekarza.

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się do innego lekarza jeśli traci Pani zaufanie do aktualnego.

Pozdrawiam.