Histeryczny płacz przy budzeniu się u 2-latka

Witam mój syn od trzech dni budzi się z historycznym płaczem nie idzie go w żaden sposób uspokoić gdy zaśnie budzi się po pięciu minutach i znów jest płacz....Ma dwa latka i od dwóch miesięcy jest karmiony sztucznie. Proszę o poradę

Mikołaj Cyganok

Proszę zwrócić uwagę, czy w ciągu tych trzech dni coś zmieniło się w domu lub otoczeniu, czy pojawiły się nowe zabawki, wrócił po długiej nieobecności albo wyjechał jeden z domowników. Pojawił się nowy pupil. Być może zachowanie Pani dziecka jest spowodowane nowymi emocjami. Niemniej jednak, jeżeli takie objawy będą utrzymywać się dłużej, to proszę udać się do pediatry.