Holter EKG a uderzenia gorąca i przepuklina

Z powodu częstoskurczu robiłam holtera ekg. Wyszło mi 150 skurczy dodatkowych komorowych, w poprzednich badaniach było kilkanaście. Skurcze znoszę bardzo źle, mam lęki, uderzenia gorąca. Mam też często zgagę, odbijania, miałam podejrzenie przepukliny przeponowej, może to jest przyczyna nasilania się skurczy? Chciałabym znów zacząć żyć normalnie. Czy 150 skurczy komorowych i częstoskurcze (z tętnem 200) co kilka miesięcy kwalifikują mnie do ablacji? Jak sobie z tym radzić?

Na te pytania powinien Pani odpowiadać kardiolog, a nie chirurg. Co do podejrzenia przepukliny rozworu przełykowego, bo o taki zapewne rodzaj przepukliny Pani chodzi radziłbym wykonać badanie gastroskopowe lub RTG górnego odcinka przewodu pokarmowego w pozycji Trendelenburga. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.