HPV 18 a krwiste upławy o nieprzyjemnym zapachu

Witam wykryto u mnie hpv 18 cin 1 ostatnio zauważyłam krwiste upławy o nie przyjemnym zapachu wcześniej upławy o ropnym zapachu co się dzieje?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie, ale tkai obraz może towarzysyzć wielu schorzeniom układu rodnego (od infekcji po nowotwory złośliwe). Zdecydowanie polecam wizytę u ginekologa.