Huśtawki nastrojów, bezsenność, bóle podbrzusza a ciąża

Witam, jestem mamą 2 synków (2,5roku+9mcy). Po 2ciąży wciąż reguluje mi się cykl.1-wszą@dostałam 16.07.2013, potem po 30dn.nast.po30dn.ost.po27dn.Czekam na @ po 28dn.-8.11. Jeżeli ost.@była 11.10. i współżyłam 10-tego dc, mogło dojść do zapłodnienia? Wiem, że to za szybko,ale dziwnie się czuję: bóle podbrzusza, bezsenność nocą,senność za dnia, huśtawki nastroju i wzmożone zapachy...Czy to implantacja, patrząc na objawy? Przez 2mce się odchudzałam, nie odżywiając jak należy, co mnie martwi. Aga

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani wykonać test ciążowy. Inną przyczyną braku miesiączki może być niewłaściwe odżywianie czy zbyt intensywne odchudzanie. Jeśli miesiączka nie pojawi się w najbliższym czasie a ciąża zostanie wykluczona to proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.