Hyperplasia acanthotica epithelii plani et erosio glandularis epidermisata

proszę o przetłumaczenie mojego wyniku hyperplasia acanthotica epithelii plani.erosio glandularis epidermisata. hyperplasia simplex endometrii.dziękuję
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tłumaczeniu to : Rozrost akantotyczny płaskonabłonkowy . Nadżerka gruczołowa w fazie epidermizacji . Rozrost prosty endometrium.