Hyperplasia foveolaris mucosae antri ventriculi a wybór specjalisty

1. Hyperplasia foveolaris mucosae antri ventriculi. 2. Gastritis cardialis chronica levi gradu cum metaplasia intestinali focali . do jakiego lekarza wybrać się z tym schorzeniem ?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Przedstawione tu rozpoznania dotyczą żołądka. Proponuję udać się do gastrologa.

1. Hyperplasia foveolaris mucosae antri ventriculi.
2. Gastritis cardialis chronica levi gradu cum metaplasia intestinali focali
To problemy związane ze stanem zapalnym błony śluzowej żołądka i powikłaniami z tym związanymi. Tego typu schorzeniami zajmuje się gastroenterolog.