Hyperplasia glandularis endometrii simplex

Proszę o wyjaśnienie wyniku histopatologicznego, jestem po operacji usunięcie macicy z przydatkami. Fibroleiomyoma cellulare (sr.6cm) Hyperplasia glandularis endometrii simplex. Erosio epidermisata in statu inflammationis. Koilocytosis. Cystis thecalutealis ovarii. Salpinx bzm.

Lek. Tomasz Budlewski

Fibroleiomyoma cellulare- włokniakomięśniak komórkowy
Hyperplasia glandularis endometrii simplex-hiperplazja gruczołowa prosta endometrium
Erosio epidermisata in statu inflammationis-Nadżerka gruczołowa w fazie zapalenia
Koilocytosis-koilocytoza
Cystis thecalutealis ovarii-Torbiel z komórek otoczki pęcherzyka jajnika
Salpinx bzm- jajniki bez zmian

Proszę udać się do lekarza, jednak nie opisano tutaj zmian o charakterze złośliwym, także proszę się nie niepokoić.

Proszę omówić wynik z operatorem lub lekarzem prowadzącym!!! Ja mam za malo szczegółów ,aby odpowiedzieć autorytatywnie!!! zz