Hyperplasia Intraductalis, microcalcificaciones dispearsae

Bardzo prosze o interpretacje wyniku mojej mamy lat 59 u ktorej w wyniku chiriurgi jednego dnia i badania mammotomicznego rozpoznano: Laesio fibrosa et cystica Hyperplasia Intraductalis (typica) Microcalcificaciones dispearsae Czy takie zmiany powinny byc operowane? Dziekuje z gory za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam

Piotr Pilarski

Wynik to zmiana łagodna. Zmiany w piersiach usuwa się zawsze, szczególnie u starszych kobiet, aby wykluczyć proces złośliwy.