Hypodensyjne zmiany ogniskowe w lewej nerce

zmiany ogniskowe w lewej nerce, hypodensyjne,plynowe o charakterze torbieli o wym.34x32 i 30x22 mm- czy to mozna leczyć u osoby lat84?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Torbiele proste nerek (a najprawdopodobniej o takich tu mowa) występują stosunkowo często u osób w wieku podeszłym i najczęściej nie wymagają leczenia. W razie wątpliwości proszę skonsultować się ze swoim lekarzem rodzinnym.