Idealne BMI dla mężczyzny z 181 cm wzrostu

witam mam 21 lat 181 cm wzrostu i ważę 63 kg prowadzę dość aktywny tryb życia pracuje na zmiany w szpitalnym oddziale ratunkowym w między czasie jeszcze chodzę do szkoły moim głównym problemem jest przybycie na wadze jam dość często i wszystko od jakiś 2 lat moja waga ani nie spada ani nie wzrosła

Pana BMI to 19 i wskazuje na prawidłową wagę ciała. Idealna waga ciała to BMI 20-22. Warto sprawdzić też skład ciała tj. zawartość tkanki mięśniowej i tłuszczowej to daje większy obraz ewentualnych nieprawidłowości.

Witam.
Pana wskaźnik BMI wynosi 19.2.
Wartość wskaźnika BMI na poziomie 19.2 oznacza niedobór masy ciała.

BMI w granicach: 17,5 - 19,4 - niedowaga,natomiast w granicach 19,5 - 24,9 wkazuje wagę prawidłową

Niedowaga zaczyna się od 57.3 kg do 63.6 kg, a Waga prawidłowa: od 63.9 kg do 81.6 kg.

Pozdrawiam!