IgG a bóle mięśni i zawroty głowy

witam prosze o interpretacje moich wyników IGG 5,0 IGM 7,90 OJAWY: BULE MIESNI ZAWROTY GŁOWY OSŁABIENIE MIESNI PROBLEMY Z ODDECHEM -ZADYSZKA UGRYZIENIE KLESZCZ BEZ ZADNYCH ZMIAN SKÓRNYCH BYŁO W LIPCU 2013

Witam! Niestety interpretacja badania nie jest możliwa, gdyz nie podał Pan/Pani jaką metodą wykonane było oznaczenie oraz norm przyjętych przez konkretne laboratorium. Wynik badania może być bowiem zarówno ujemny jak i dodatni w zależności od tego jakim sposobem i w jakim laboratorium wykonane było badanie. Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza POZ który pokieruje dalszym postępowaniem.