Iglice w wyniku badania EEG

proszę o interpretację wyniku EEG Badanie wykonano w spoczynku. Czynność podst. alfa 9-10c/s o ampl. do 120uV.W odprowadzeniach czołowych po stronie prawej iglice i zespoły iglicy -fali ,które rozszerzają się czasem na przednią skroń .W Fs zmiany te uogólniają się. Hv jak zapis spoczynowy.Rz obecna.
ponad rok temu

EEG: W odprowadzeniach czołowych po stronie prawej iglice i zespoły iglicy -fali ,które rozszerzają się czasem na przednią skroń
.W Fs zmiany te uogólniają się.
Hv jak zapis spoczynowy. Rz obecna.
Zmiany ogniskowe podrażnieniowe z nadmierną reakcja na błyski swietlne /Fs/
Czy cierpi Pan na zaburzenia świadomości, poprzednie urazy, choroby?,
Przyjmowane leki?? Neurolog przeanalizuje zapis EEG.