Igraszki

Witam.
Mam nurtujące pytanie, a mianowicie jeśli zabawiałem się z dziewczyną i doszedłem, a ona chwilę potem, ale oboje byliśmy w majtkach, a ona dodatkowo w dresach, to czy istnieje możliwość, że jeśli przemoczyły się trochę jej spodnie i majtki, to może zajść w ciążę?

Pytanie dość głupie, ale ona się teraz martwi. Czekam na odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Dzień dobry,

Żeby mogło dojść do zapłodnienia plemniki musiałyby się dostać do dróg rodnych partnerki. W opisanej sytuacji nie ma możliwości zajścia w ciążę.

Pozdrawiam!