Ile 8-miesięczne niemowlę powinno zjeść zupki?

Ile 8-miesięczne niemowlę powinno zjeść np. zupki? Nasz córa zjada 20-30ml zupki, więcej nie chce. Gdzieś czytałam że w tym wieku powinna zjadać 180ml. Dodam że jest na piersi.

koniecznie powinna zjejśc więcej zupki bo ta dostarcza jej żelaza i innych ważnych substancji. Proszę spróbować zmienić rodzaje zupek, karmić cierpliwie łyżeczką, nie zrażać się że wypluwa, W tym wieku zupka nie musi być już tzk zmiksowana, grudki jedzenia zmuszają do żucia i ćwicza się mięśnie jamy ustnehj i przygotowują do mówienia .