Ile będzie trwał ból po usunięciu lekarstwa i plombowaniu zęba?

Witam. Mialam mc lekarsteo w zebie. Tydzien temu we wt mialam zablombowanwgo zeba. Minal tydzien a czuje bol przy zimnym. Plucze zeby szalwia i wygrzewam sie w nocy i poeili bol jest mniejzy. Nie umiem gryzc twardych rzeczy. Ile mize trwac taki bol?

Witam
To zależy od wielu czynników. Sprawa indywidualna.
Będzie trwał do kilku tygodni lub nie minie wcale i przerodzi się w zapalenie.
Trzeba poczekać, przy założeniu, że wszystkie procedury zostały wykonane prawidłowo, a Pani stosowała się do zaleceń lekarskich.
Pozdrawiam
Bartosz Niedziółka
www.extra-dent.pl
www.doktorbart.pl