Ile cykli chemioterapii mnie czeka?

Jestem w trakcie leczenia chloniaka burkitta. Przed leczeniem okreslono mnie do srednioniskiego ryzyka 2 pkt. na 4 i IV a stopien bez zajecia szpiku. Leczenie oparte jest na schemacie R-CODOMX i R-IVAC. po jednym cyklu R-CODOMX i R-IVAC nastapila calkowia reemisja metaboliczna i morfologiczna. Wobec czego ile cykli chemii mnie czeka? Czytalem, ze łącznie 4 cykle naprzemienne, czyli po reemisji zostaly dwa. Ale znajomy mowil, ze więcej.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy to od wielu czynników. Może się okazać iż tych cykli będzie niestety więcej