Ile czasu mogą goić się rany na podniebieniu?

Miałam usunięte zmiany na podniebieniu - 2 małe (1-2mm) grudki - z pierwszej biopsji "rozrost brodawkowaty". W drugiej biopsji (wycinek pobrany w trakcie zabiegu laserem) już nic złego nie wyszło. Ile czasu mogą goić się rany na podniebieniu? Czy powinny całkiem wygładzić się na płasko czy mogą zostać zgrubienia? Minęły 2 msce, są dość spore zgrubienia i boję się że brodawki odrastają. To możliwe jesli zostały wycięte i wypalone z dużą granicą? Hpv w biopsji nie stwierdzono.

Nie mogę odpowiedzieć autorytatywnie , gdyż nie widziałem zmian wyjściowo, nie wykonywałem zabiegu oraz nie widzę zmian obecnie!!! Proszę koniecznie zgłosić się do operatora!!! zż