Ile czasu można w zębie nosić lekarstwo odkażające?

Byłam u stomatologa i podczas wizyty włożył mi do do o zęba żółte lekarstwo odkażające. Ile czasu można w zębie nosić tego typu lekarstwo. Pytam, bo leczenie kanałowe muszę wykonać u dentysty w innym mieście ( studia). Nie wiem , ile czasu mam na znalezienie nowego dentysty.

Jednak im wcześniej rozpocznie Pani leczenie tym lepiej.

Lek. dent. Agata Duda

jeśli mówimy o czasowym wypełnieniu kanałów to od kilku dni do maksymalnie dwóch tygodni
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk