Ile czasu na dobę należy przeznaczać na sport, aby być zdrowym?

dzień dobry. chciałbym dowiedzieć się ile czasu na dobę należy przeznaczać na sport aby być zdrowym. ile minut to minimum? czy to 20 min?

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Dzień dobry,
jakiś czas temu czytałam badania mówiące o tym, że dla zdrowia powinno się robić minimum 10000 kroków :)

pozdrawiam
Justyna Marszałkowska-Jakubik
t. 600-376-913
Centrum Dietetyczne Prolinea