Ile czasu odczuwa się ból po pierwszym razie?

Okres mi się spóźnia, nie wiem dlaczego. Zawsze miałam regularny. Muszę jednak dodać, że ostatnio zaczęłam ćwiczyć brzuszki i to dość intensywnie. Czy może to mieć związek właśnie z ćwiczeniami? Czy jakiekolwiek pieszczoty, nie związane z bezpośrednim włożeniem penisa do pochwy mogą spowodować zajście w ciążę? Mam jeszcze jedno pytanie, ile odczuwa się ból po pierwszym razie (Ile dni)?

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie!
Przyczyn opóźnienia miesiączki jest wiele. Pierwsza, najczęstsza, to ciąża. Jeżeli jednak nie doszło do bezpośredniego zbliżenia, to ryzyko ciąży jest zerowe. W takiej sytuacji najbardziej prawdopodobną przyczyną są faktycznie wzmożony wysiłek fizyczny.

Ból po pierwszym razie powinien minąć po kilku-kilkunastu minutach. Jeżeli promieniuje na inne partie ciała lub nie zmniejsza swojego nasilenia wskazana jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam.