Ile czasu po porodzie mam czekać na okres?

Witam poltora miesiaca temu urodzilam synka , mialalm cc . krwawilam okolo tygodnia po pporodzie a do tej pory nie dostalam jeszcze okresu czy to mozliwe?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Miesiączka po porodzie u kobiet karmiących piersią wraca po około 20 tygodniach. U kobiet niekarmiących piersią okres wraca już po około 10 tygodniach. Nie jest to jednak regułą ze względu na fakt, iż gospodarka hormonalna wyrównuje się w indywidualnym tempie.