Ile czasu po urodzenia powinnam dostać normalny okres?

Ile czasu po urodzenia powinnam dostać normalny okres. Ponieważ 6 sierpnia urodziłam i na koniec października dostałam plamienie tak jak mam normalnie 5 dni okresu gdzie w pierwszy dzień miałam plamienie na różowo i w następny już krew tylko ze leciało mi przez te dni minimalnie gdzie starczyła by mi jedna podkładka na cały okres.w listopadzie i grudniu już nic nie miałam i teraz nie wiem może isc do lekarza?Mogłam zajść zaraz po porodzie? I czy mogę brać tabletki anty jak karmie piersią?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z ginekologiem, ponieważ bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić z czego wynikało plamienie jakie miało miejsce w październiku. Odnośnie antykoncepcji to przeciwwskazane są preparaty zawierające estrogeny ponieważ hamują one laktację.