Ile czasu po wybieleniu zębów nie można spożywać barwiących produktów?

Ile czasu po wybieleniu zębów nie można spożywać barwiących produktów? Chodzi mi o wybielanie paskami wybielającym . Wiadomo ze przez okres kuracji nie wolno spożywać nic barwiącego , ale ile czasu po kuracji trzeba utrzymać dietę ?

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl