Ile czasu potrzeba, by błona bębenkowa się zrosła?

Witam, Miałam zapalenie ucha środkowego. Robiono mi badanie słuchu i stwierdzono niedosłuch przewodzeniowy. Brałam 2 tygodnie antybiotyk amoksiklav, ale nic nie pomogło, cały czas nie słyszę na jedno ucho. Byłam u lekarza rodzinnego, zajrzała do ucha i okazało się że mam dziurę w błonie bębenkowej. Minęły 3 tygodnie a ja dalej nie słyszę na jedno ucho. Ile czasu potrzeba by błona bębenkowa się zrosła? Proszę o szybką odpowiedź.

Pytanie jest takie Czy perforacja powstała na skutek zapalenia ostrego czy raczej jest to wynik przewlekłego zapalenia ucha z perforacja które samo się niezręcznie a gorzej się słyszy wtedy gdy jest zakażenie i zaostrzenie stanu zapalnego trzeba to zbadać laryngologiczne nie zaś u lekarza rodzinnego który nie jest osobą do tego odpowiedni