Ile czasu potrzeba na uregulowanie cyklu miesiączkowego po poronieniu?

Witam, Byłam u lekarza na początku grudnia 2014 i dowiedziałam się,że jestem w 2tc,jednak 2 dni później pojechała do szpitala i niestety poroniłam 7.12.2014 krwawienie było do 22.12.(poronienie samoistne).Pierwsza miesiączka po poronieniu nastąpiła 25.02.2015 do 02.03 i od tego czasu jeszcze następnej nie było.Ile czasu potrzeba na uregulowanie cyklu miesiączkowego?Czy muszę wrócić do tabletek(przed ciążą brałam przez 2 lata ze względu na nierozwiniętą macicę)?Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.