Ile dni po stosunku następuje zagnieżdżenie zarodka?

witam serdecznie szukam odpowiedzi. ponieważ sama sie juz pogubilam co do dni plodnych. miesiaczka byla 27 listopada 2013. do wspolzycia doszlo 10, 12 grudnia. moje pyt jest takie czy moglo dojsc do zaplodnienia? ile dni po stosunku czy owu nast zagniezdzanie? kiedy w takim razie moge wykonac test i kiedy pow nast miesiaczka? z moich wyliczen wychodzi ze 25 grudnia bo cykle mam regularne co 28 dni. bardzo bym prosila o szybka odpowiedz. pozdrawiam

Witam! Do zapłodnienia najczęściej dochodzi w okresie okołoowulacyjnym czyli około 14 dnia cyklu, a więc właśnie wtedy kiedy Pani współżyła. Zagnieżdżenia następuje kilka dni po owulacji. Testy ciążowe dają najbardziej miarodajne wyniki 10-14 dni po stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki. Dlatego w najbliższych dniach powinna Pani wykonać taki test.