Ile kalorii dla 12-latki?

Witam. Ile kalorii powinna przyjmować moja córka żeby trochę schudnąć ma 12 lat waży 54 kg i jest wzrostu 163 cm. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Kalorii z produktów wytrawnych nie spożyje raczej za dużo. Kaloryczność diety to jest sprawa drugorzędną. Musi przede wszystkim jeść regularnie zaczynając od rana i oczywiście ograniczyć do minimum słodycze i produkty zawierajace cukier. To wystarczy na początek, aby dziecko zaczęło chudnąć. Zapraszam do przeczytania mojego artykułu: http://jadlospisy.pl/odchudzanie-dzieci/
Pozdrawiam