Ile kalorii dziennie powinna spożywać 38-latka?

Dzień dobry, mam 38 lat, mam dwoje dzieci w tym jedno niepełnosprawne więc niewiele się ruszam poza normalnymi pracami domowymi. Chciałabym zapytać jaką ilość kalorii powinnam spożywać. Mam 170 cm wzrostu.

Dzień dobry,

niestety nie podała Pani swojej masy ciała co jest niezbędne do ustalenia zapotrzebowania energetycznego. Zakładając, że waży Pani ok 65 kg powinna Pani spożywać ok 2000kcal dziennie.

Pozdrawiam