Ile kalorii przyjmować przy aktywnym trybie życia?

Mam 18 lat. Jestem dość aktywna fizycznie. Robię 2400 brzuszków dziennie, skaczę na skakance przez około 3x3 min i mam zamiar zapisać się na lekkoatletykę. Jeśli chcę prowadzić taki tryb życia, to ile muszę dziennie spożywać kalorii i ile mogę przytyć? Pozdrawiam

Witam!

Zapotrzebowanie kaloryczne w dużej mierze zależy od Twojej masy ciała, wzrostu i tego, czy stosunek masy ciała do wzrostu jest wartością prawidłową.

Czy mogłabym prosić o podanie większej ilości danych?

Czy poza wspomnianą aktywnością fizyczną, podejmujesz np. ćwiczenia w ramach zajęć wf. ( z jaką częstością?)?

Pozdrawiam ciepło

PS Na pewno odradzam wszelkiego rodzaju głodówki i diety 1000 kcal.