Ile kcal powinnam spożywać, aby zredukować tłuszcz?

Witam. Potrzebuje odpowiedzi dietetyka. Chce zredukować tkankę tłuszczowa. Pracuje fizycznie jako pomoc kuchenna (duzo stania, glownie krojenie warzyw, sprzatanie, srednio 7h dziennie) Ile kcal powinnam spożywać aby zredukować tluszcz bez dodatkowego wysilku fizycznego (niestety nie mam czasu na cwiczenia) Moje wymiary 162cm 57kg

Szanowna Pani, proponuję bezpośrednio skontaktować się z dietetykiem. Bez dodatkowego wysiłku fizycznego osiągnięcie efektu będzie bardzo ciężkie, dlatego też zalecam regularną aktywność fizyczną. Serdecznie pozdrawiam